Fitnescentrá

Riešenie pre fitnescentrá

FIT-max je program pre prevádzky poskytujúce prevažne služby, čiže pre športové prevádzky a kluby (napr. fitness, bowling, squash, tenis, aerobik, sauna), ale i pre masérov, soláriá či kaderníctva. Program umožňuje evidovať vydané členské karty rôzneho druhu, napr. platné na zadané časové obdobie (mesiac, štvrťrok, polrok, rok alebo na presný počet dní), na určitý počet vstupov alebo tzv. kreditné so sledovaním čerpania, firemné s možnosťou definovania menného zoznamu pracovníkov danej firmy.
Program FIT-max obsahuje prehľadné rezervácie jednotlivých športovísk, napr. kurtov, dráh, sál, sauny, trénera, maséra pre jednotlivých klientov. Po vstupe klienta do klubu alebo centra je otvorený jeho účet, na ktorý sa zapisujú služby poskytované prevádzkou alebo tovary, napr. nápoje. Ďalej je možné pre návštevníkov určiť rôzne cenníky v závislosti od typu klienta alebo typu predplatenej karty. Pri odchode klient zaplatí účet rôznymi spôsobmi platby (hotovosť, platba bankovou kartou, na faktúru) s využitím možných zliav alebo jemu definovaného cenníka, prípadne čerpá z predplateného kreditu.
Program môže využívať vlastný sklad a evidovať jeho skladové zásoby s podrobnou evidenciou od nákupu, cez predaj alebo vlastnou spotrebou, inventúrou a podrobnými zostavami pre ekonomiku. Z predaja poskytovaných služieb a tovarov systém vytvára rôzne štatistiky (predaj podľa služieb či tovarov celkovo alebo podľa jednotlivých členov, sledovanie návštevnosti, loajálnosť podľa členských kariet atď).

Fitnescentrá